Narzędzia pneumatyczne

Narzędzia pneumatyczne

DYNABRADE – Profesjonalne narzędzia pneumatyczne. Od ponad 39 lat firma Dynabrade jest producentem narzędzi pneumatycznych. W jej ofercie znajduje się ponad 600 profesjonalnych ręcznych narzędzi i maszyn. Stale wykorzystując opinie i sugestie klientów udoskonala swoje produkty. Pod względem wykonania/budowy wszystkie silniki powietrzne oraz części składowe w narzędziach firmy Dynabrade wykonane są z wysokiej jakości materiałów.

MIRKA – to światowy lider w innowacyjnych technologiach ściernych, oferujący pełny zakres wysokiej klasy materiałów ściernych oraz kompletne rozwiązania szlifierskie. Firma KWH Mirka jest pionierem w dziedzinie nasypowych materiałów ściernych i produktów, które umożliwiają prawdziwie bezpyłowe wykańczanie powierzchni. Te innowacyjne materiały powstały dzięki stworzeniu przełomowej technologii nakładania nasypu, natomiast nowy dział narzędzi firmy Mirka stworzył nowoczesne maszyny szlifierskie i polerskie o wyjątkowych możliwościach.

KOVAX – Japońska firma Kovax została założona w 1930 roku w Tokio. Od tego czasu powstały liczne jej oddziały – w Europie mieszczą się one w Holandii w Enschede oraz w Niemczech w Uetersen. Kovax jest wiodącym producentem materiałów ściernych, a zakład produkcyjny należy do największych i najnowocześniejszych w tej branży. Nowe produkty powstają z myślą o skróceniu czasu pracy oraz ulepszeniu jej jakości, testowane są w warunkach takich samych jak będą pracować po wprowadzeniu na rynek.
Blisko osiemdziesięcioletnie doświadczenie i ścisłe wyspecjalizowanie w produkcji materiałów ściernych zapewnia firmie Kovax pozycję jednego z liderów tej branży.

CHICAGO PNEUMATIC – to jeden z największych producentów narzędzi pneumatycznych na świecie. Proponuje bardzo szeroki wachlarz urządzeń, oraz zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapewnia również stałe zaopatrzenie w części zamienne oraz akcesoria pomocnicze, które umożliwiają sprawną i wydajną pracę urządzeń. Narzędzia warsztatowe, przemysłowe, budowlane.

SHINANO – jeden z najstarszych i najbardziej znanych producentów narzędzii pneumatycznych w Japoni. Narzędzia Shinano/ SP-Air odznaczają się wysoką precyzją produkcji, oraz optymalnym doborem materiału – japońskie łożyska kulowe, mocna stal (cylindry, wirniki, itp.), plastikowe łopatki a także bardzo ergonomiczny wygląd. Szczególnie ważne jest to, że Shinano gwarantuje wieloletnią dostawę części zmiennych, a zakup tych części jest korzystniejszy od zakupu nowego urządzenia, dlatego naprawa jest opłacalna.