Elektronarzędzia

Elektronarzędzia

METABO – Moc, jakość, bezpieczeństwo – profesjonaliści powszechnie ufają marce Metabo. Niemiecki producent elektronarzędzi z bardzo bogatym asortymentem.

BOSCH – światowy lider w produkcji elektronarzędzi. Elektronarzędzia profesjonalne i amatorskie wraz z osprzętem (pełen asortyment). Wiertarki udarowe, wkrętarki, młoty udarowo-obrotowe, szlifierki, wyrzynarki, piły, narzędzia akumulatorowe itp. młoty wyburzeniowe i do kucia, wiertnice diamentowe, bruzdownice, polerki, szlifierki kątowe, mimośrodkowe, oscylacyjne, proste, podwójne, do betonu i do pracy na mokro, nożyce, rozdzieraki, gwinciarki, strugi, frezarki, wyrzynarki, pilarki tarczowe, piły łańcuchowe, szablaste, opalarki, pistolety do klejenia.

FEIN GMBH – posiada w sprzedaży profesjonalne narzędzia robocze do wiercenia, szlifowania, piłowania, wkręcania i cięcia. Oferuje także narzędzia oscylacyjne i elektronarzędzia dla przemysłu i rzemiosła. Innowacyjne elektronarzędzia z najwyższej półki. Dla różnorodnych zastosowań w rzemiośle i przemyśle, firma FEIN oferuje optymalne narzędzia robocze do: wiercenia, szlifowania, piłowania, wkręcania, cięcia oraz narzędzia oscylacyjne.

GRIT – GRIT by FEIN – to szlifierki taśmowe, które są optymalnie dostosowane do Państwa potrzeb. GRIT to niemiecki producent szlifierek połączony z firmą FEIN. GRIT by FEIN oferuje do każdego rodzaju wymagań optymalne rozwiązanie – dzięki wyjątkowemu systemowi modułowemu. Wydajna szlifierka podstawowa i specyficzne moduły dodatkowe pokrywają cały zakres zastosowań – i to w sposób wyspecjalizowany dla wszystkich zakresów zastosowań w rzemiośle i przemyśle.